W aranżacji wnętrz liczy się przede wszystkim pomysł. Znaczenie tak naprawdę mają jednak nie tylko ściany, podłogi i meble, ale także elementy dekoracyjne. Przysłowiowy diabeł tkwi bowiem w szczegółach.

mozaika wokół lustra

Prawdę tę warto wykorzystać także podczas urządzania łazienki. Nowoczesne płytki na posadzce i ścianach powinny pasować do innych elementów naszej domowej łazienki. Ważną rolę w pomieszczeniu tym odgrywa nie tylko wanna czy szafki, ale także lustro. Warto więc także w tym wypadku pomyśleć o ciekawym projekcie. Architekci wnętrz proponują na przykład wyłożenie ramy lustra płytkami, które pojawiły się na ścianach.

nowowczesna aranżacja łazienki

mozaika w łazience

elegancka mozaika w łazience

W ten sposób możemy bowiem uzyskać naprawdę ciekawy efekt. Idealnym materiałem na obudowę dużego lustra może okazać się mozaika szklana. Takie niewielkie kamyczki szkła zatopione w fudze dają naprawdę duże możliwości aranżacyjne. Jeśli marzy się nam ekskluzywny i nowoczesny efekt, możemy zdecydować się na przykład na płytki wykonane z potłuczonej tafli lustrzanej.