Jak stylowo urządzić mieszkanie?

Zastanawiasz się jak dodać swojemu mieszkaniu trochę szyku i elegancji. Postaw na meble drewniane. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak zestawiać te meble, aby stworzyć ciekawą kompozycję. 

Stylowe dopełnienie wnętrza

Moda na typy mebli znacznie się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie króluje minimalizm. Zwraca się szczególną uwagę na wysokiej jakości wykonanie mebla. Mniej znaczy więcej. W ostatnim czasie niezwykle popularne stają się drewniane meble. 

Do najbardziej popularnych mebli z drewna można zaliczyć:

  • regały
  • półki
  • komody
  • szafy
  • biurka 
  • toaletki

 Drewno jest tak uniwersalnym materiałem, że może zostać dobrany praktycznie do każdego style wnętrza. Między innymi do rustykalnych, boho, nowoczesnych, skandynawskich. Wszystkie meble są bardzo użytkowe. 

Jak powstają meble drewniane? 

Część osób może zastanawiać się, jak wygląda proces od zasadzenia drzewa do ręcznie wykonanych mebli. Najpierw potrzebne jest kilkadziesiąt lat, aby drzewo wyrosło na dorodne. Rozpoczyna się segregacja od najlepszych, z których wykonywane są produkty Nature Style, po te gorszej jakości. Dostępne drzewa trafiają kolejno do tartaku. Pracują tam drwale, którzy dbają o pocięcie na deski. Kolejno deskom potrzebne jest około pół roku, aby odleżały. Kolejno na około pół miesiąca trafiają do suszarni. Po odleżeniu deski są gotowe do wykonania mebli. Są one pokrywane warstwą wosku lub dochodzi do malowania nietoksyczną farbą akrylową. Dzięki pilnemu przestrzeganiu tych zasad stworzone meble są w świetnym stanie przez lata. 

O firmie Nature Style

To firma, która swoją siedzibę ma Bibicach koło Krakowa. Nature Style przedstawia się jako zakład produkujący meble wyłącznie najwyższej jakości. Zwraca uwagę na wykwalifikowanych stolarzy. Cały proces produkcji jest wykonywany ręcznie. Co ciekawe dotyczy to również malowania, woskowania, czy Przy zamówieniu możliwe jest jego śledzenie. Produkty są przesyłane przez kuriera DPD. Istnieje wybór opcji standardowej lub premium. W wersji standardowej w odróżnieniu od premium nie ma możliwości wybory daty i godziny dostawy mebli. Co ważne wniesienie zamówienia i montaż są po stronie zamawiającego. Firma posiada infolinię, na której można dowiedzieć się szczegółów na temat mebli, czy montażu produktów. Co ważne wszystkie wzory mebli są objęte patentami. Nie jest możliwe ich wykorzystanie bez zezwolenia. Tworzone są specjalne kolekcje mebli np. retro, attica, parma, orlando, czy basic. 

Jaki drewniany mebel chcielibyście znaleźć w swoim nowym wnętrzu?

Redakcja SKConstruction

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *