Tutaj jesteś

Co oznacza stan deweloperski?

2 grudnia, 2020 Nieruchomości

Szukając ofert sprzedaży domów często można się spotkać z określeniem, że dom jest w stanie deweloperskim. Co to oznacza i czy warto kupić taką nieruchomość?

Co oznacza stan deweloperski?

Dom w stanie deweloperskim określa stan jego wykończenia. Szczegóły zakresu wykonanych prac wykończeniowych określa umowa kupna-sprzedaży i może się różnić pomiędzy konkretnymi deweloperami. Zazwyczaj dom w takim stanie jest ocieplony, wykonana jest elewacja zewnętrzna i rozprowadzone są wszystkie niezbędne przyłącza takie jak elektryka i hydraulika. Ponadto zamontowane są drzwi zewnętrzne, okna oraz parapety, a ściany i podłogi przygotowane są do wykończenia.

Zapytaj dewelopera

Warto też zapytać dewelopera o podwyższony stan deweloperski, który może dodatkowo obejmować zamontowanie rolet antywłamaniowych czy montaż drzwi wewnętrznych. Zaletą zakupu takiej nieruchomości jest niewątpliwie cena. Domy w stanie deweloperskim są zdecydowanie tańsze od tych wykończonych „pod klucz”. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza zgodnej z osobistymi preferencjami.

krolestwolazienek.pl
okulary korekcyjne

admin

Nasz zespół tworzy treści, które obejmują nie tylko budownictwo, ale również tematy związane z nieruchomościami, wystrojem wnętrz i ogrodów, a także przemysłem budowlanym. Nasi redaktorzy to eksperci w swoich dziedzinach, posiadający bogate doświadczenie zawodowe i szeroką wiedzę. Dzięki temu możemy dostarczać naszym czytelnikom wartościowych i merytorycznych artykułów, które pomagają w podejmowaniu świadomych decyzji i dostarczają inspiracji do realizacji własnych projektów. Każdy artykuł jest starannie przygotowany i weryfikowany, aby spełniał najwyższe standardy jakości.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?