Nowe i używane wózki widłowe w CWW Blum

Używane i nowe wózki widłowe to maszyny przeznaczone do codziennej wielogodzinnej pracy z ciężkimi ładunkami, wobec tego kluczowe jest, aby cechowały je niezawodność i wytrzymałość, a także przystosowanie do pracy w zróżnicowanych warunkach. Wózki widłowe spalinowe przeznaczone są do pracy na zewnątrz m.in. ze względu na produkowane spaliny, a wózki elektryczne – wewnątrz np. na terenie centrów dystrybucyjnych, hal produkcyjnych czy magazynów. W ofercie CWW Blum znajdują się zarówno nowe jak i używane wózki widłowe,  aby każdy przedsiębiorca mógł znaleźć maszynę dopasowaną do swojego budżetu. Wózek potrzebny jest tylko na kilka godzin? Żaden problem! CWW Blum prowadzi także wynajem maszyn.

Wózki widłowe spalinowe w ofercie CWW Blum

Centrum Wózków Widłowych Blum oferuje maszyny Toyota i Linde napędzane benzyną i gazem napędowym. Wózki widłowe spalinowe cechują się niskimi kosztami eksploatacji, aby jak najbardziej ograniczyć wydatki na ich napędzanie. Następna ich zaletą jest to, iż mogą pracować w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz czy śnieg. Nie tylko nowe, ale także używane wózki widłowe posiadają ogrzewane kabiny, które zapewnią operatorowi komfortowe warunki pracy nawet przy niskich temperaturach – w lecie można łatwo zdemontować dodatkowe elementy takie jak drzwi, aby praca w lecie nie stanowiła problemu. Uznaje się, że największa wada jaką mają wózki widłowe spalinowe to właśnie to, iż produkują spaliny i nie mogą być wykorzystywane w przestrzeniach zamkniętych. Jednak wcale nie musi tak być, ponieważ możliwe jest zamontowanie filtrów ograniczających spaliny do minimum, dzięki którym praca w przestrzeniach zamkniętych staje się możliwa.

Używane wózki widłowe w CWW Blum – sprawne i na gwarancji!

CWW Blum w swojej bogatej ofercie ma nie tylko nowe wózki widłowe, ale także używane. Wyróżniają się one świetną jakością, a także pełną sprawnością techniczną. Dodatkową ich zaletą jest to, iż CWW Blum na sprzedawane przez siebie używane wózki widłowe daje gwarancję. Wszystkie wózki są jak najbardziej zdolne do wielogodzinnej pracy w różnych branżach i przestrzeniach. Znajdujące się w ofercie wózki stworzone zostały przez czołowych producentów – Toyotę oraz Linde, które są gwarancją wysokiej jakości oraz wysokiej wytrzymałości. Używane wózki widłowe to świetne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli w niższej cenie korzystać z możliwości nabytej przez siebie maszyny. Doskonale sprawdzą się w czasie prac na halach magazynowych czy produkcyjnych.

Nowe wózki widłowe niedaleko Bydgoszczy

CWW Blum to centrum wózków widłowych znajdujące się w Lisim Ogonie – miejscowości położonej 15 minut drogi od centrum Bydgoszczy. Ne miejscu dostępne są liczne miejsca parkingowe, a także niektóre nowe wózki widłowe. Wszystkie wózki widłowe oferowane przez CWW Blum charakteryzują się wysoką wydajnością i wytrzymałą konstrukcją, która pozwala na wielogodzinną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W ofercie znajdują się wózki widłowe czołowych producentów Linde oraz Toyota – wózki drugiej firmy cechują się unikalnym Systemem Aktywnej Stabilności, o który warto zapytać na miejscu, aby poznać wszystkie zalety tego rozwiązania. Z pełną ofertą wózków widłowych można zapoznać się pod adresem: https://cwwblum.com/wozki-widlowe/ 

Redakcja SKConstruction