Mieszkanie lepsze od gotówki

Trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie nigdy nie było dobrym pomysłem. Zwłaszcza teraz, gdy inflacja się rozpędza, pożerając nasze oszczędności. Już nawet lubiane przez Polaków lokaty przestały być bezpieczną przystanią dla gotówki.

Mieszkanie lepsze od gotówki

Przez niskie stopy procentowe oprocentowanie lokat jest znikome, niższe od inflacji, wciąż więc tracimy. W tej sytuacji dobrze zainwestować w nieruchomości. To bardzo popularny i wciąż polecany sposób na zachowanie kapitału. Wahania cen są niewielkie, a od dłuższego już czasu obserwujemy stabilny wzrost cen. W połączeniu z potencjalnymi zyskami z wynajmu możemy być spokojni o swoje pieniądze.

Inwestycja w nieruchomości

Inwestycja w nieruchomości to niemal pewny zysk. Zwłaszcza przy wysokiej inflacji i niskich stopach procentowych. Jeszcze jeden fakt pomaga inwestować w nieruchomości. Niskie stopy procentowe to także łatwo dostępne kredyty. A te ułatwiają lokowanie kapitału w nieruchomościach. W epoce wysokiej inflacji i niskich stóp procentowych, mieszkanie jako zabezpieczenie jest czymś, co warto posiadać.

www.lazienka-delux.pl

Redakcja SKConstruction