Profile aluminiowe do okien i drzwi – świetne rozwiązanie

Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych oraz do okien z oferty Deceuninck wyróżnia nowoczesny design, funkcjonalność, świetne parametry użytkowe. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego aluminium robi karierę w branży budowlanej, a także omawiamy przykładowe profile marki Decalu.

Profile aluminiowe – polecana alternatywa

Aluminium cieszy się rosnącą popularnością w branży budowlanej, gdyż jest godną rozważenia alternatywą albo drewna lub PVC. Coraz chętniej stosuje się je podczas wyrobu różnych systemów drzwiowych i okiennych. Nic dziwnego, bo profile aluminiowe do okien czy drzwi gwarantują świetną funkcjonalność, dobre parametry użytkowe oraz estetykę.

Co przede wszystkim wyróżnia systemy aluminiowe będące w ofercie Deceuninck? Zarówno profile drzwiowe, jak i okienne, mają dużą odporność na ew. uszkodzenia i będą opłacalnym wyborem, bo posłużą przez wiele lat.

Wśród zalet systemów Decalu są m.in. uszczelki zintegrowane z profilami na stałe, ukryte zawiasy i odwodnienie. Poza tym wybrany profil aluminiowy do drzwi przesuwnych lub do okien z serii Decalu wyróżnia się nowoczesnym designem i wpisze się w stylistykę niemal każdego budynku.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych profili.

Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych

Jednym z flagowych produktów marki Deceuninck z serii Decalu jest system Decalu 163 Slide. Drzwi podnoszono-przesuwne na taras to pewność, że będzie można czerpać ze świetnego doświetlenia, co wpływa na codzienny komfort użytkowania. Nie bez znaczenia jest także minimalistyczne wzornictwo tych systemów. Decalu163 Slide ma aż 6-stopniowe uszczelnienie, a konkurencja oferuje jedynie dwie uszczelki.

Profile aluminiowe Decalu do innych typów drzwi

W ofercie firmy są też inne systemy Decalu, przeznaczone do różnego rodzaju drzwi, nie tylko modeli przesuwnych. Można bez problemu znaleźć rozwiązanie do każdego rodzaju budynku. Na przykład Decalu 88 Folding Doors zaprojektowano z myślą o drzwiach tarasowych. Jest to specjalna konstrukcja harmonijkowa, która połączy salon czy restaurację ze strefą ogrodową.

Profil aluminiowy do okien z serii Decalu

Systemy aluminiowe Decalu w nowoczesnej technologii SO EASY to produkty wysokiej jakości. W ich produkcji wykorzystano aluminium o świetnych parametrach, m.in. trwałości i właściwościach izolacyjnych. W portfolio marki Deceuninck są różne rozwiązania, dzięki czemu można wybrać idealny system do swoich potrzeb i stylistyki budynku oraz aranżacji.

Decalu88 Standard sprawdzi się do budynków w minimalistycznym stylu, Decalu88 New Steel ma bardziej nowoczesne wzornictwo, a Decalu94 Retro będzie idealne dla budynków w rustykalnym stylu.

Redakcja SKConstruction